Провідні спортсмени України, зокрема веслувальники національної збірної, дізналися про основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі під час вебінару НОК.

За ініціативи НОК України спільно з Мінмолодьспортом України і Національним антидопінговим центром України для спортсменів з літніх та зимових олімпійських видів спорту відбувся семінар на тему «Основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі».

Понад 350 атлетів-учасників заходу привітали президент НОК України Сергій БУБКА, директор Національного антидопінгового центру України Іван КУРЛІЩУК та заступник Міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш.

seminar 03

«Тема чистоти спорту, боротьби з допінгом є вкрай важливою й болючою в сучасному спорті, їй приділяється колосальна увага світової спільноти. У правилах постійно відбуваються зміни, нововведення. Треба слідкувати за новою інформацією, регулярно отримувати знання, покращувати свою обізнаність в питаннях антидопінгу», - зазначив Сергій Бубка, наголосивши, що НОК України й надалі займає жорстку і принципову позицію нульової терпимості до допінгу, всебічно сприяючи проведенню наукових і освітніх семінарів присвячених боротьбі з допінгом, виданню відповідної тематичної літератури.

Присутні отримали корисну інформацію, яку їм надали фахівці НАДЦ Ярослав Кручек та Олександр Ткачук щодо основних змін Всесвітньої антидопінгової програми, зокрема, дані Всесвітнього антидопінгового кодексу-2021, заборонений список препаратів-2021, подання інформації про місцезнаходження, небезпека вживання спортивного харчування, отримання дозволу на терапевтичне використання тощо.

Найближчим часом на Інтернет-ресурсах Федерації каное України будуть опубліковані відеоролики про найбільш важливі питання, які були розглянуті під час семінару

Пресслужба ФКУ за матеріалами сайту НОК України



Новини Україна

27 липня 2026

Українські веслувальники завершили виступ на молодіжному чемпіонаті Європи

Збірна України завоювала 6 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив в…
22 липня 2026

В Угорщині відбудеться молодіжний чемпіонаті Європи

40 українських спортсменів візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді молоді з веслування…
21 липня 2026

Андрій ФЕДИНА: «В боротьбі за олімпійську ліцензію у чоловічій байдарці ще нічого не втрачено»

Старший тренер збірної України Андрій ФЕДИНА в інтерв’ю «Веслуванню України» розповів про підготовку основної і…

Міжнародні новини

24 липня 2026

Українські веслувальники завоювали право виступити в 11-ти фіналах молодіжного чемпіонату Європи

За підсумками двох днів чемпіонату Європи серед юніорів і молоді в Сегеді веслувальники збірної України…
09 липня 2026

Збірна України виступить на черговому етапі відбору на Олімпійські ігри-2028

9 липня збірна України стартує в Монреалі на третьому етапі Кубку світу, який є черговим…
30 червня 2026

Збірна України стартує на молодіжному чемпіонаті світу

В канадському Галіфаксі з 1 по 5 липня відбудеться чемпіонат світу серед юніорів і молоді.